środa, 28 maja 2014

Quilling po raz kolejny..

Nadrabiam dziś czytelnicze zaległości i pierwsze co wpadło mi w ręce to wiosenny numer Piękna & Pasji, który czekał aż znajdę chwilę by do niego zajrzeć. 
Jest to jedna z niewielu gazet, które czytuje i z ogromną radością odkryłam w środku artykuł o quillingu! Dokładniej rzecz ujmując artykuł o Agnieszce, znanej jako PaperMess - gdy zobaczyłam jakie cuda potrafią wykręcić jej łapki, sama niezwłocznie ruszyłam do działania - nie ma co ukrywać, lektura gazety przypomniała mi ile radości daje to mozolne kręcenie papierków. Cieszę się, że ktoś postanowił przybliżyć ten temat szerszej publiczności.. Z przyjemnością czytam o ludziach, którzy mają oryginalne, prawdziwie silne pasje - dlatego sięgam po Piękno & Pasje -  w każdym numerze, trafiam na wzmiankę o kimś, kogo już poznałam lub chociaż odwiedziłam tutaj w blogowym świecie - sama przyjemność wiedzieć, że ludzie, których podziwiam osiągają sukcesy. :))

Jak widać na zdjęciach - jestem na etapie produkcji kółeczek - bo własnie w całości z nich będzie wykonany mój projekt - w planach mam zrobienie obrazu - przede mną jeszcze wiele godzin kręcenia, więc póki co czytam artykuł o żurawiach.. Które uwielbiam, co spowodowane jest piosenką Maryli Rodowicz wykonaną wspólnie z Vitasem - rosyjskim śpiewakiem operowym. - gdyby ktoś był zainteresowany tytuł piosenki to 'Krzyk żurawi' lub 'Crane's Crying' - polecam. :))) Równie mocno jak wspomniana gazetę. :)))

10 komentarzy:

 1. Uwielbiam tą technikę zdobienia, widziałam już wiele kartek i różnych ciekawych rzeczy ozdobionych właśnie w ten sposób - sama nigdy nie próbowałam, ale zawsze wpadam w zachwyt jak widzę takie małe cudeńka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podobaja mi się quilingowe prace ale mnie jakos ta robota nie idzie,próbowałam......

  OdpowiedzUsuń
 3. qulling dobra rzecz

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziwiam, bo rzadko mam cierpliwość do tworzenia tak drobnych rzeczy...czekam na dzieło Twoje...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też od jakiegoś czasu podziwiam quilling! Tylko boję się spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam cierpliwość kręcenia !

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam ludzi którzy mają pasję i cierpliwość do tworzenia takich niesamowitych rzeczy !
  Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli !

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja córcia trochę pracowała z quillingiem. Bardzo mi się ta technika podoba.

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę ciekawe czasopismo a u mnie brak takich rzeczy :( szkoda bo widzę że ciekawy artykuł. Kręć, kręć bo aż jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajne, jeszcze nie widziałam czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń