Pokazywanie postów oznaczonych etykietą róże. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą róże. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 15 maja 2014

Świece decoupage - ponownie. :)




Trzy z siedmiu świec, które przygotowałam w prezencie dla Mirka, tudzież jego siostry, tudzież kogoś bliskiego komu będzie chciał je podarować. :))
Do ozdobienia świec wykorzystałam papier, który wygrałam jako pocieszajkę u CreativeDecou. :))
Jest przepiękny.

piątek, 21 lutego 2014

Oczko działa! (; - informacje + trzeci przerywnik fotograficzny.


Dzisiaj jak widać trochę wariacji graficznej, z zeszłego roku.
Środową korektę wzroku przetrwałam, dziękuję wam dziewczynki kochane za wszystkie trzymane kciuki! :))
Wzrok raz mam dobry, raz słaby. Postanowiłam więc wykorzystać moment, że jest lepiej i naskrobać ten post. (;
Moje widzenie obecnie jest tak nieostre, że nie jestem w stanie ani zbyt długo siedzieć przy komputerze, ani zrobić nowych zdjęć, jednakże czułam się zobowiązana poinformować o wynikach zabiegu. :))
Uściski i buziaki dla wszystkich odwiedzających bloga! :*

Aż ciężko uwierzyć, że w tak krótkim czasie 109 osób śledzi mnie na g+, a 21 na blogspocie..
To ogromna motywacja do działania. :))


sobota, 8 lutego 2014

Weekendowe tworki. (;



W końcu udało mi się polakierować do końca stołeczek, jest skończony.
Ozdobiony jeszcze skromniej niż taboret, ale efekt mnie zadowala.
Przetarcia troszkę zamaskowałam, nie są już tak intensywnie różowe.
A na stołeczku doniczka, która powstała przy okazji. (:
Obecnie nie mogę znaleźć zbyt wiele czasu dla tworków.
Marzą mi się nowe panele, te już były gdy się wprowadziliśmy i jakoś tak w oczy bolą.. ;)

Życzę wszystkim udanego weekendu! :))




sobota, 1 lutego 2014

Przerywnik fotograficzny - część druga, podziękowania i wygrane Candy. :)


 Kto znajdzie gdzieś tutaj malutkiego schowanego kotka? :)))
Jutro pochwalę się pierwszym w pełni skończonym stołeczkiem.

Chciałabym ogromnie podziękować wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga, piszą cudowne komentarze i sprawiają, że ciągle zadaje sobie pytanie 'co by tu jeszcze zrobić?' :) Jesteście wspaniali! :)) A właściwie wspaniałe, bo żaden pan się tutaj nie ujawnił.. ;) Nie spodziewałam się, że otrzymam tutaj taką mega dawkę przepozytywnej motywacji!
Ewciu, Weronko, Aniu jednaAniu druga, Elu i Izuniu - Uwielbiam was! :*

Dodatkowo:
Mirkowi dziękuję za kolejną dostawę świeczek do zdobienia. <3
A Tomaszowi nie dziękuję, bo nie chce nas odwiedzić. (((:


Pierwsza część przerywnika TUTAJ. (:

UWAGA - UWAGA!
Wygrałam Lodowatą Burzę Giles'a Blunt'a w rozdawajce u Iwony! :))))))) Będę miała co czytać! Ależ się ucieszyłam! Bardzo dziękuję maszynie losującej! :)

niedziela, 26 stycznia 2014

Test świecy decoupage. (:

Witam serdecznie.
Obiecałam, że zrobię test wykonanej przeze mnie świeczki w celu ustalenia, czy te tworki są także użytkowe, czy tylko ozdobne.
Wyniki mnie zadowalają, wychodzi na to, że świece z powodzeniem można palić..
Testową świeczuszkę palę już dwa dni.
Po pierwszym wieczorze wyglądała tak:

Świeca po 4 godzinach palenia. (After 4 hours)



Natomiast po dwóch wieczorach palenia (żywotność świecy to 16 godzin) prezentuje się tak:

Świeca po 8 godzinach palenia. (After 8 hours)


Świeca nie była w żaden sposób formowana gdy się paliła, wszystko następowało bez mojego udziału, nie ingerowałam w jej kształt. Pomimo tego, że świeca się stopiła motyw nie uległ uszkodzeniu.
Uważam, że wystający motyw można przyciąć nożyczkami i z powodzeniem dalej użytkować świecę.  Lub ewentualnie zostawić i podziwiać co się będzie dalej działo! :))

Świecę będę palić dalej i gdyby moje wnioski się zmieniły, natychmiast o tym poinformuję.

sobota, 25 stycznia 2014

Decoupage - Świeca - Shabby chic. 2.


Drugi radosny świeczkowy tworek. :)
Tą zamierzam palić i stopić, żeby sprawdzić jak zachowa się motyw.
W przygotowaniu kolejne, bardzo podobne, które powędrują do mojej mamusi i mamusi mojego lubego.

Przede mną wycieczka do miasta po kolejne świeczuszki, bo wczorajsze już zużyłam.
A w poniedziałek powinien zawitać kurier z całym zapasem pasków quillingowych, więc rozpocznie się istne papierowe szaleństwo.
Byle do poniedziałku!

Życzę udanej soboty wszystkim odwiedząjącym.
Witam Efcię - nową obserwującą, oraz dziękuję za wszystkie pozostawione komentarze, mój blog rośnie w siłę, nie spodziewałam się tego. :)))

poniedziałek, 20 stycznia 2014

Przerywnik fotograficzny. (:



Niestety dziś całkowicie nie dopisało światło, w związku z czym nie miałam jak wykonać zdjęć kolejnych tworków.
Nie pozostało mi nic innego jak poczekać do jutra..
W związku z tym dodaje wspomnienie lata - zdjęcia prosto z ogrodu mojej mamusi.


Życzę wszystkim udanego tygodnia! :))