Tymczasowo to ostatnie świeczuszki, którymi was męczę. :))
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą decoupage candles. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą decoupage candles. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 27 stycznia 2014
niedziela, 26 stycznia 2014
Decoupage - Rożane świece - komplet dla Mamy. (;
Wczoraj powstał taki oto komplecik, który zamierzam podarować mamusi. :))
A tymczasem zasiadam do kolejnych świeczkowych tworków...
Strasznie nie lubię gdy jest zimno, dlaczego ktoś nie mógł ukraść zimy? (;
Zapraszam także do obejrzenia mojego testu świecy, zamieszczonego w poprzednim poście, oraz witam wszystkich odwiedzających i obserwujących. Ogromne buziaki! :*
Edytowane:
![]() |
| Zrobiłam jeszcze dwie świeczuszki i tym sposobem komplecik dla mamy składa się z pięciu części. :)) Jedna z nich jest podobna do tej, którą poświęciłam w ramach testu, nie mogłam jej odżałować. (; |
Test świecy decoupage. (:
Witam serdecznie.
Obiecałam, że zrobię test wykonanej przeze mnie świeczki w celu ustalenia, czy te tworki są także użytkowe, czy tylko ozdobne.
Wyniki mnie zadowalają, wychodzi na to, że świece z powodzeniem można palić..
Testową świeczuszkę palę już dwa dni.
Po pierwszym wieczorze wyglądała tak:
Natomiast po dwóch wieczorach palenia (żywotność świecy to 16 godzin) prezentuje się tak:
Świeca nie była w żaden sposób formowana gdy się paliła, wszystko następowało bez mojego udziału, nie ingerowałam w jej kształt. Pomimo tego, że świeca się stopiła motyw nie uległ uszkodzeniu.
Uważam, że wystający motyw można przyciąć nożyczkami i z powodzeniem dalej użytkować świecę. Lub ewentualnie zostawić i podziwiać co się będzie dalej działo! :))
Świecę będę palić dalej i gdyby moje wnioski się zmieniły, natychmiast o tym poinformuję.
Obiecałam, że zrobię test wykonanej przeze mnie świeczki w celu ustalenia, czy te tworki są także użytkowe, czy tylko ozdobne.
Wyniki mnie zadowalają, wychodzi na to, że świece z powodzeniem można palić..
Testową świeczuszkę palę już dwa dni.
Po pierwszym wieczorze wyglądała tak:
![]() |
| Świeca po 4 godzinach palenia. (After 4 hours) |
Natomiast po dwóch wieczorach palenia (żywotność świecy to 16 godzin) prezentuje się tak:
![]() |
| Świeca po 8 godzinach palenia. (After 8 hours) |
Świeca nie była w żaden sposób formowana gdy się paliła, wszystko następowało bez mojego udziału, nie ingerowałam w jej kształt. Pomimo tego, że świeca się stopiła motyw nie uległ uszkodzeniu.
Uważam, że wystający motyw można przyciąć nożyczkami i z powodzeniem dalej użytkować świecę. Lub ewentualnie zostawić i podziwiać co się będzie dalej działo! :))
Świecę będę palić dalej i gdyby moje wnioski się zmieniły, natychmiast o tym poinformuję.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





